Forum dla fetyszystów męskich stóp Strona Główna dla fetyszystów męskich stóp
www.FeetFetish.fora.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marzenie spełnione - skarpetki dyrektora - historia prawdziw

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum dla fetyszystów męskich stóp Strona Główna -> Opowiadania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mati_q
początkujący
początkujący



Dołączył: 22 Gru 2023
Posty: 3
Przeczytał: 2 tematy


PostWysłany: Sob 0:22, 23 Gru 2023    Temat postu: Marzenie spełnione - skarpetki dyrektora - historia prawdziw

Od dziecka mam fetysz stóp. W szkole podstawowej miałem mega przystojnego dyrektora który miał zawsze mega seksi skarpetki. Nosił zawsze eleganckie garnitury do których miał za każdym razem inne pantofle. Zawsze chciałem powąchać jego skarpetki i stópki ale wiedziałem że to nie możliwe i mogłem sobie tylko pomarzyć. Po dwóch latach nie uczeszczania do podstawówki (teraz 17 lat mam) otrzymałem maila od dyrektora podstawówki z zaproszeniem na szkolną wigilię. Byłem bardzo zdziwiony ale z drugiej strony się mega ucieszyłem że będę go mógł ponownie zobaczyć. Potwierdziłem zaproszenie i nie mogłem się doczekać tego spotkania. Nadszedł dzień wigilii szkolnej. Z wielką radością udałem się do dawnej szkoły i już na wejściu ujrzałem go..... Stal w pięknym szarym garniturze, lakierowanych pantoflach z których było widać cudowne czarne skarpetki. Znów mogłem usłyszeć jego piękny głos i poczuć ten uścisk dłoni oraz cudowne perfumy. Po przywitaniu się zaprosił mnie na poczęstunek. Spotkanie trwało w najlepsze. Między rozmowami ja ciągle miałem w głowie go i jego skarpetki.... Po jakimś czasie podszedł do mnie i powiedział żebym z nim poszedł w jedno miejsce. Z chęcią wstałem i wyszliśmy. Nie wiedziałem jednak jeszcze co mnie czeka....... Szliśmy w ciszy w stronę sali gimnastycznej jednak do nie nie weszliśmy. Poszliśmy do magazynku, który odkąd pamiętam zawsze był zamknięty. Dyrektor otworzył drzwi i zaprosił mnie do środka. W jednej sekundzie wyobraziłem sobie wszystkie możliwe scenariusze.... Przez chwilę stałem nieruchomo przy wejściu. Po kilku poleceniach z jego strony weszłam do pomieszczenia. On wszedł za mną i usłyszałem, że zamyka drzwi na klucz. Spytałem go co robi, na co odparł że się zaraz przekonam. Po tym podszedł do mnie, zdjął swoją marynarkę i powiedział że od dawna o tym marzy i w końcu chce to spełnić. Domyślałem się co ma na myśli. Wiedziałem też o tym że ma żonę i trzech synów z tym że jeden jest rok młodszy ode mnie.... W tym momencie zaczyna rozpoznać guziki koszuli i przede mną ukazuje się piękna lekko owłosiona klata dyrektora. Zauważył moje gwiaździste oczy i przyłożył moją głowę do swojej klaty. Czułem zapach tych perfum oraz szorstkie włoski, które jeszcze bardziej mnie podniecały. Po jakimś czasie zaczął mnie rozbierać. Najpierw koszulka, potem rozpiął mi pasek i spodnie, które zaraz mi opadły na podłogę. Zaczął mnie całować. Wydobywałem z siebie ciche jęki. Po namiętnym całowaniu zdjął swoje garniturowe spodnie a moim oczom ukazał się piękny, duży, upragniony penis dyrektora ukryty w bokserkach. Oznajmił że ma mam się nim zająć. Bez wahania zsunąłem mu bokserki wąchając je przy okazji i zabrałem się za lizanie penisa i lekko owłosionych jąder. Dyrektor doszedł i mogłem spróbować spermy która ogromnym strumieniem wytrysnęła prosto w moje usta.... Po tych przyjemnościach usiedliśmy na podłodze i mogłem zająć się upragnionymi pantoflami i skarpetki. Zdejmując te cudowne buty mogłem poczuć przepiękną woń skarpetek. Podczas rozkoszowania się pantoflami czułem jego przeszywający mnie wzrok... Czułem że niedługo i ja trysnę. Potem zabrałem się za wąchanie skarpetek. Tego zapachu nie da się opisać. Upragnione skarpetki, które następnie zdjąłem mu i wylizałem długie stópki. Nie wytrzymałem już podniecenia i spuściłem się prosto na stópki dyrektora. Oba wydaliśmy z siebie ciche stękania. Ponownie wylizałem stópki i wachałem odurzające swoją wonią skarpetki. Tej szkolnej wigilii nie zapomnę nigdy. Na koniec namiętnie się całowaliśmy.....

Historia prawdziwa


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
snaeak sox sniffer
początkujący
początkujący



Dołączył: 09 Gru 2023
Posty: 1
Przeczytał: 43 tematy


PostWysłany: Nie 22:38, 24 Gru 2023    Temat postu:

no nie gadaj ze to kurwa historia prawdziwa, jeśli tak to serio jest czego zazdrościć

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mati_q
początkujący
początkujący



Dołączył: 22 Gru 2023
Posty: 3
Przeczytał: 2 tematy


PostWysłany: Pon 22:17, 25 Gru 2023    Temat postu:

To wydarzyło się naprawdę

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum dla fetyszystów męskich stóp Strona Główna -> Opowiadania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin