Forum dla fetyszystów męskich stóp Strona Główna dla fetyszystów męskich stóp
www.FeetFetish.fora.pl
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Raz z kurierem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum dla fetyszystów męskich stóp Strona Główna -> Opowiadania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaxTheSmellyTeen
rozkręca się
rozkręca się



Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 74
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 13:13, 28 Sie 2020    Temat postu: Raz z kurierem

PREQUEL

„Spocznij na chwilę, pójdę po gotówkę” - powiedziałem do chłopaka stojącego w progu.
Miał wysportowaną sylwetkę, krótkie ciemne włosy i wesołe oczy. Mógł mieć maksymalnie 19 lat. Torba z Uber Eats leżała u jego stóp, ubranych w Adidasy, a moja pizza w pudełku w jego rękach. „Może być kartą” - odpowiedział i zaczął schylać się po terminal. „Kartą nie dam napiwku.”
Chłopak zatrzymał się i uśmiechnął. Zniknąłem w sypialni żeby po chwili wrócić z powrotem. „OK, mam tu 20 zł i.. teraz pytanie do Ciebie. Wolisz wziąć kolejne 20 zł.. czy może darmowy masaż stóp?” Chłopak zawahał się przez chwilę i kiedy z niepewną miną otworzył usta dodałem: „Czy może i masaż i napiwek?”
Zobaczyłem, że na twarzy chłopaka maluje się konsternacja, a oczy świeciły się nie za bardzo nadążając. Po chwili widać było jednak, że zaczyna poważnie rozważać sprawę. „Mam go.” - pomyślałem. „Możesz poczekać tutaj na następne zamówienie. Ja w tym czasie dam ci darmowy masaż stóp, a jestem w tym profesjonalistą. Z resztą myślę że przydałoby się stopom odpocząć po całym dniu, a do tego dostaniesz jeszcze swój napiwek.”
Chłopak popatrzył na mnie po czym spuścił wzrok. Zobaczyłem tego czego szukałem - ciekawość i teraz już wiedziałem jak to zakończyć. „Szczerze mówiąc, wolałbym żebyś wybrał teraz, widzisz, jedzenie mi stygnie. To jak, chcesz ten napiwek?” - zapytałem. „...Chcę.” - odpowiedział i przestąpił z nogi na nogę. „No to postanowione! Rozgość się, zdejmij buty w korytarzu, a ja tylko wrzucę jedzenie na talerz.” Chłopak zdezorientowany patrzył przez chwile wokoło nie wiedząc co zrobić. Po chwili jednak wszedł do mieszkania. Zamknął drzwi, po czym schylił się i zaczął rozwiązywać swoje adidasy. Przeszedł do salonu i opadł miękko na kanapę. Zerknąłem do salonu. „Mówiłem, rozgość się. Czytaj: czuj się jak w domu.” wziąłem w ręce jego nogi i postawiłem na stole. Lekko go to zaskoczyło, ale bez słowa założył nogę na nogę i wyciągnął telefon. Jego stopy były odziane w białe, długie skarpety Nike’a. Miałem wrażenie że materiał błyszczał się w świetle lampy, co świadczyło o tym jak bardzo chłopakowi spociły się stopy podczas całego dnia pracy. Widok w odbiciu szyby z kuchni sprawiał że nie mogłem doczekać się, aż zanurzę dłonie w ich materiale. Po chwili poczułem również jak zapach zaczyna roznosić się po mieszkaniu. Nie mogłem uwierzyć w ten niesamowity przebieg wydarzeń.
Kiedy po chwili wróciłem z jedzeniem na talerzu, przywitał mnie widok jego skarpet leżących na stole, pod pudełkiem z Uber Eats. Postawiłem jedzenie obok i usiadłem. „Tak było mi najwygodniej” - powiedział i poruszył lekko palcami u stóp. „Jasne, w końcu o to przecież prosiłem.”
„To w takim razie, co z tym napiwkiem?”


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
JA
początkujący
początkujący



Dołączył: 19 Maj 2019
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 21:21, 28 Sie 2020    Temat postu:

Czekam na dalsze części!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Johnslave2000
stary wyjadacz
stary wyjadacz



Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 330
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 1:17, 29 Sie 2020    Temat postu:

Oj i to jaaaak czekamy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Barti
rozkręca się
rozkręca się



Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 58
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz

PostWysłany: Nie 15:01, 30 Sie 2020    Temat postu:

No, dawaj dalej xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
feet
stary wyjadacz
stary wyjadacz



Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 423
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy

PostWysłany: Nie 18:47, 30 Sie 2020    Temat postu:

czekam na ciąg dalszy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GGG
początkujący
początkujący



Dołączył: 05 Sty 2017
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 8:41, 07 Wrz 2020    Temat postu:

Heh, chyba kogoś zainspirowałem do opowiadania, bardzo fajne, jestem ciekawy co będzie dalej Smile

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez GGG dnia Pon 8:53, 07 Wrz 2020, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
2770132u
weteran
weteran



Dołączył: 16 Kwi 2016
Posty: 550
Przeczytał: 7 tematów

Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 15:49, 05 Paź 2020    Temat postu:

Up

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum dla fetyszystów męskich stóp Strona Główna -> Opowiadania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin